Olen õppinud Tantristlikku Hatha joogat ning terapeutilist joogat. Tantristlik Hatha jooga põhineb energiatel, nende tasakaalustamisel ja liigutamisel läbi energiakeskuste ehk chakrate. Läbi asanate, meditatsiooni, hingamise ja visualiseerimise, on võimalik neid mõjutada, tervendades ja tasakaalustades oma olemust ning saada võimsaid energeetilisi kogemusi.

Terapeutline jooga keskendub inimese anatoomiale ja kogu keha tervenemisele, läbi teadlike asanate tegemise. 

Minu tund on kombineeritud nii asanatel, mis mõjutavad meid energeetiliselt, tuues sisse ka terapeutilist joogat. Võtan arvesse seda, et  inimeste anatoomia on erinev ning seetõttu ei ole kõigil võimalik poose ühtemoodi teha. 

Tund algab alati keha ja meeli üles soojendavate harjutustega, et tagada energeetiline valmisolek ja turvaline pooside sooritamine. Seejärel sooritame asanaid ja tunnetame nende tervendavaid mõjusid. Lõpetame tunni süvalõdvestusega ehk Savasanaga, mis on joogapraktika väga oluline osa. Teadlik lõdvestumine aitab tasakaalustada energiaid ja rahustada meeli. Selle praktiseerimine mõjub organismile väga tervendavalt.

Joogapraktika mõjutab meid väga mitmest küljest ning selle positiivsed mõjud on tuntavad juba esimestel kordadel. 

Minu stuudiotundides on võimalik osaleda Tallinnas ja Tartus ning pakun ka erasessioone. Vaata lähemalt: joogaelu.ee või kirjuta mulle.

Tule tee endale head❤︎ 

Valgust ja soojust

Margaret

Categories: Jooga