Margaret

- YTT 200 Joogaõpetajate kursus- Tervendav jooga (Hatha/Kriya/Tantra/Terapeutiline jooga, pranayama, meditatsioon, visualiseerimine, ayurveeda)
- The Yoga Awakening - Training in Energetic and Emotional Healing with Seane Corn
- Agama Yoga Level 1

Leidsin oma tee joogani juba ammu, tundes vajadust füüsilise tervenemise vastu. Jooga aitas saada leevendust seljavaludele ja kontoritööst tekkinud lihaspingetele. Ma teadsin ka siis, et jooga on palju enamat, kui lihtsalt füüsiline tegevus ning olin võtnud eesmärgiks seda maailma lähemalt avastada.

Asusin õppima joogat Agama tütarkoolis, kus omandasin Hatha jooga põhitõdesid. Need muutsid mu maailmavaadet tugevalt ja tundsin, et olen leidnud endas tasakaalu. See rahu, tasakaal ja enrgeetiline voolavus, mis minus oli tekkinud, ärgitas minus soovi ka teistele seda jagada.

Soov teha head ja aidata neid, kes on teelt eksinud ja tasakaalust väljas, viis mind joogaõpetajate kooli. Asusin õppima Yoga Alliance'i poolt tunnustatud rahvusvahelises joogakoolis, kus omandasin joogaõpetaja tunnistuse. Nüüd olen valmis, et jagada oma teadmisi ja kogemusi, mida olen sellel teel omandanud.

Minu tundide eesmärk on heaolu kõigile inimestele, sõltumata füüsilisest seisundist. Olen õppinud terapeutilist ja tervendavat joogat ja usun sellesse, et jooga tegemisel tuleb võtta arvesse inimese füüsilist eripära ning oluline on kuulata oma keha.

Kõik saab alguse meie enda seest ja meie tahtest avada ennast universumi võimsatele ja tervendavatele energiatele.
Ootan Sind endaga looma ja jagama uusi häid energiaid ♥

Headust ja rahu soovides
Margaret
info@joogaelu.ee

Joogaelu logo
Võta minuga ühendust